KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulpturer 13463060
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgyllt trä konsthantverk lejon proveniens åsby gård skulptur skulpturer
-
9017 Skulpturer
Asien, sten. Höjd: 21 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:00
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgyllt trä konsthantverk lejon proveniens åsby gård skulptur skulpturer
-
9017 Skulpturer
Asien, sten. Höjd: 21 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:00